НАЦИОНАЛЕН СОЈУЗ НА ЛИЦА СО ТЕЛЕСЕН ИНВАЛИДИТЕТ НА МАКЕДОНИЈА

Mobile menu

logomob

МОБИЛНОСТ  СТРУМИЦА

ул. „Панче Пешев“ бр.27

2400 Струмица

Претседател: Дивна Танева 078 394 684

Секретар: Мери Туџарова 070 310-902

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. ; Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.